Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená
Wellness hotely Rodiny hotely Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Motorka hotely
Wellness Hotely Hotely pro rodiny Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Hotely pro motorkáře

Vyhledat ubytování:

Individual cookie settings
Data protection | Tiráž ©
Webdesign by SiMedia
 
DIČ IT02365710215
   
FacebookZde najdete další tipy pro Vaši dovolenou v Dolomitech v Jižním Tyrolsku

Zpět

Vánoční trhy v Jižním Tyrolsku – kouzlo opravdového adventu

vánoční trh v Bruneck Tradiční umělecká řemesla a kulinářské speciality, veselá společnost u čaje či svařeného vína, zádumčivé chvíle za svitu svíček – to a mnohem více nabízejí vánoční trhy v Jižním Tyrolsku. Vychutnejte si kouzlo malebného adventu a prožijte nezapomenutelné chvíle se svými nejbližšími.

>> pokračovat

Klimatická štola Prettau v údolí Tauferer Ahrntal

Klimatická štola Prettau Klimatická štola Prettau se nachází v hloubce 1.100 m. Bývalá důlní štola slouží jako centrum zdraví a dechové centrum, které nabízí léčebné pobyty lidem s onemocněním dýchacích cest; kromě toho se zde můžete zúčastnit prohlídky s průvodcem a dozvědět se něco o životě horníků v minulosti.

>> pokračovat

Jarní údolí mezi obcemi Montiggl a Kaltern

Jarní údolí - mezi obcemi Montiggl a Kaltern V oblasti mezi obcemi Eppan a Kaltern se návštěvníkům naskytne už počátkem jara přírodní podívaná nevídané krásy: miliony kvetoucích poslů jara, mezi nimi krokusy, sněženky a další jarní květiny, se rozprostírají jako pestrý koberec květů na doposud hnědé lesní půdě. Pravý čas na jarní výlet.

>> pokračovat

Zahrady zámku Trauttmansdorff, v Meranu a okolí

Zahrady zámku Trauttmansdorff V tanických zahradách zámku Trauttmansdorff se snoubí exotika, umění a příroda na 12 hektarech: srdce milovníků přírody potěší středomořská atmosféra, jihotyrolská přírodní krajina, zahrady z celého světa a skleník exotických orchidejí – to vše vsazeno do dechberoucího alpského panorámatu. Uprostřed zámku Trauttmansdorff se nachází další velké lákadlo: muzeum Touriseum. >> pokračovat

Giro d'Italia 2010 povede na Kronplatz v Jižním Tyrolsku

Giro d'Italia - Jižním Tyrolsku Také letos povede horská časovka, jedna z etap Giro d'Italia 2010, opět na horu Kronplatz o nadmořské výšce 2 275 metrů: 25. května 2010 se profesionální cyklisté budou potýkat s třináctikilometrovou trasou stoupající ze St. Vigil. Další den povede 17. etapa z Brunecku do Peio – také toto zápolení bude zážitkem, který si nesmíte nechat ujít!
>> pokračovat

Lyžařské zážitky v Jižním Tyrolsku

lyžařská střediska - Plan de Corones - Jižní Tyrolsko V jihotyrolských zimních střediscích se snoubí zábava na sjezdovce a lyžařské požitky s pocitem naprostého uvolnění uprostřed fantastické přírody. V těchto proslavených centrech zimních sportů s mezinárodní klientelou a závětrnými svahy zasazenými do okouzlující kulisy hor se rozbuší srdce každého milovníka lyžování.

>> pokračovat
Nabídky  

Ubytovací zařízení v Jižním Tyrolsku

Top podniky v Jižním Tyrolsku