Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená
Wellness hotely Rodiny hotely Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Motorka hotely
Wellness Hotely Hotely pro rodiny Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Hotely pro motorkáře

Vyhledat ubytování:

Individual cookie settings
Data protection | Tiráž ©
Webdesign by SiMedia
 
DIČ IT02365710215
   
FacebookVánoční trhy v Jižním Tyrolsku – kouzlo opravdového adventu

Zpět

adventní trh v BruneckRok co rok se místní i hosté těší na zahájení tradičních adventních trhů v Jižním Tyrolsku. Od Merana po Bolzano, od Sterzingu přes Brixen až po Bruneck, všude se přesně se začátkem adventu otevírají trhy se svým romantickým kouzlem, pro které jsou tolik oblíbené u dětí i dospělých.

Pochutnejte si na lákavých pochoutkách, obdivujte tradiční umělecká řemesla, pobavte se ve společnosti přátel při čaji nebo svařeném vínu za romantického svitu svíček – jihotyrolské adventní trhy nabízejí opravdu pestrou paletu zážitků pro každého.

Kromě pěti velkých adventních trhů najdete v Jižním Tyrolsku celou řadu menších. Nepřekonatelný je co do lesku a vánoční atmosféry líbezný vánočníadvent v Sterzing trh a celý advent v Glurnsu, půvabném městečku v regionu Vinschgau, alpský advent v Sarntalu (Sarner Alpenadvent) i středověké vánoce v uměleckém městečku Klausen u Brixenu.

Vzbudili jsme Váš zájem? Tak neváhejte a vydejte se do Jižního Tyrolska. Vánoční trhy v překrásném kraji pod Dolomity se těší na své návštěvníky!

Fotografie: SiMedia / Carmen Mair - Monika Leimegger

Nabídky  

Ubytovací zařízení v Jižním Tyrolsku

Top podniky v Jižním Tyrolsku