Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená
Wellness hotely Rodiny hotely Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Motorka hotely
Wellness Hotely Hotely pro rodiny Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Hotely pro motorkáře

Vyhledat ubytování:

Individual cookie settings
Data protection | Tiráž ©
Webdesign by SiMedia
 
DIČ IT02365710215
   
FacebookZahrady zámku Trauttmansdorff, v Meranu a okolí

Zpět

Zahrady zámku TrauttmansdorffToto magické místo, které se vypíná nad lázeňským městem Merano a v roce 2005 bylo vyhlášeno nejkrásnější botanickou zahradou Itálie, se postupně stávalo stále větším a větším magnetem pro návštěvníky.

S budováním zahrad zámku Trauttmansdorff, které se nyní rozkládají na ploše 12 ha, se započalo v roce 1994 . Areál s exotickým nádechem se nachází na slunném svahu v nadmořské výšce 334 – 438 metrů a má přírodní tvar amfiteátru. Díky ideálním klimatickým podmínkám se zde daří přibližně 100.000 různých rostlin. Areál se člení do 4 zahradních sektorů: sluneční zahrady, vodní a terasovité zahrady, lesní zahrady a jihotyrolská flóra.

Zámku Trauttmansdorff
Můžete se zde ponořit do přírodních a kulturních krajin z celého světa a obdivovat harmonickou symbiózu umění a přírody. Uprostřed trauttmansdorffských zahrad se nachází zámek Trauttmansdorff, který byl postaven v roce 1850 a v současnosti je v něm umístěno Jihotyrolské zemské muzeum cestovního ruchu – Touriseum. Návštěvníci se zde ve 20 místnostech mohou poutavou formou seznámit s dvousetletou historií alpské a lázeňské turistiky. V přilehlé restauraci Schlossgarten (Zámecká zahrada) s velkou sluneční terasou a „palmovou kavárnou“ Palmencafè se můžete posilnit a příjemně vstřebat všechny zážitky.

Nabídky  

Ubytovací zařízení v Jižním Tyrolsku

Top podniky v Jižním Tyrolsku