Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená
Wellness hotely Rodiny hotely Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Motorka hotely
Wellness Hotely Hotely pro rodiny Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Hotely pro motorkáře

Vyhledat ubytování:

Individual cookie settings
Data protection | Tiráž ©
Webdesign by SiMedia
 
DIČ IT02365710215
   
FacebookLyžařské zážitky v Jižním Tyrolsku

Zpět

zimní dovolená - Jižní TyrolskoJižní Tyrolsko, italsky Alto Adige, je eldorádem všech příznivců alpského lyžování. V tomto regionu s mimořádně atraktivní krajinou se nachází lyžařská střediska s prvotřídní polohou. Nabízí úžasné sjezdovky, jistotu sněhu od prosince do dubna, společenské vyžití při après ski a navíc 300 slunečných dní v roce. Přátelské, ba téměř mateřské chování a pohostinnost jsou Jihotyrolanům právě tak vlastní jako pečlivá úprava sjezdovek s citem k přírodě.

Zvláště proslavená jsou zimní střediska v Dolomiti Superski, největším prstenci propojených lyžařských center v Evropě. Dvanáct lyžařských oblastí v dechberoucích horách Dolomit, jedinečném světovém přírodním dědictví, s celkem 1.200 panoramatickými sjezdovkami slibuje zážitek nejvyšší úrovně a podmínky téměř jako v ráji. Lyžaři a carveři si ve špičkových lyžařských střediscích Alta Badia, Gröden a Kronplatz s celosvětovým věhlasem přijdou opravdu na své.

Kdo má raději útulné domácké prostředí, bude se nejlíp cítit v malých lyžařských areálech jako Sulden, Ulten, Vigiljoch, Reinswald, Hochpustertal nebo Tauferer-Ahrntal. A aby byla zimní dovolená nezapomenutelným zážitkem i pro snowboardisty a všechny, kdo mají rádi akci, nachází se v Jižním Tyrolsku spousta snowparků a funparků. Splňte si svůj sen a přijeďte strávit zimní dovolenou do Jižního Tyrolska!

Nabídky  

Ubytovací zařízení v Jižním Tyrolsku

Top podniky v Jižním Tyrolsku