Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená
Wellness hotely Rodiny hotely Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Motorka hotely
Wellness Hotely Hotely pro rodiny Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Hotely pro motorkáře

Vyhledat ubytování:

Individual cookie settings
Data protection | Tiráž ©
Webdesign by SiMedia
 
DIČ IT02365710215
   
FacebookKlimatická štola Prettau v údolí Tauferer Ahrntal

Zpět

Klimatická štola PrettauJihotyrolská vesnice Prettau v údolí Ahrntal je oblíbeným cílem dovolených pro malé i velké. Ideální podmínky však nabízí především hostům, kteří trpí dýchacími obtížemi. Nachází se zde totiž opuštěná důlní šachta, v níž se praktikuje tzv. speleoterapie. Tato léčebná metoda pro osoby se zúženými dýchacími cestami je známa i jako jeskynní terapie a má mnoho příznivců, kteří se zapřísahají jejím léčebným a blahodárným účinkem.

Tohoto účinku se dosahuje díky naprosto ojedinělému mikroklimatu uvnitř štoly. Naše pokožka i plíce vysloveně milují vlhkost, a protože relativní vlhkost vzduchu v dole dosahuje téměř 100 % při stálé teplotě cca 9 °C, můžete zde dýchat vzduch bez pylových a jiných alergenů. V dole se doporučuje trávit 2 hodiny denně po dobu 10 až 20 dní, než se dostaví první léčebný účinek.

Toto místo se však může stát oázou odpočinku pro každého. Ve zdejším čajovém koutku, čtenářském sektoru nebo klidové zóně můžete zapomenout na starosti všedního dne a toulat se v myšlenkách. Postaráno je i o zábavu dětí. Hotely v bezprostřední blízkosti prettauské Klimatické štoly nabízí zajímavé rodinné balíčky.

Více informací o Klimatické štole Prettau:

Klimatická štola Tauferer Ahrntal
Tel. +39 0474 654523
Fax +39 0474 654698

www.ich-atme.com

Nabídky  

Ubytovací zařízení v Jižním Tyrolsku

Top podniky v Jižním Tyrolsku