Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená Jižní Tyrolsko - Dolomity - Dovolená
Wellness hotely Rodiny hotely Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Motorka hotely
Wellness Hotely Hotely pro rodiny Hotely pro pěší turisty Hotely pro lyžaře Hotely pro cyklisty Hotely pro motorkáře

Vyhledat ubytování:

Individual cookie settings
Data protection | Tiráž ©
Webdesign by SiMedia
 
DIČ IT02365710215
   
FacebookPutování jarním údolím mezi Montigglem a Kalternem

Zpět

Jižní Tyrolsko - Jarní údolí mezi obcemi Montiggl a KalternUž v březnu, kdy na jiných místech ještě není jarní hra barev příliš znát, září tento bažinatý kus krajiny mezi Eppanem a Kalternem v plné kvetoucí kráse. Tmavě hnědou lesní půdu zdobí tisíce sněženek a vlahý vzduch ovívá zatím ještě spoře ozeleněné větvoví stromů – vítejte ve Frühlingstalu neboli Jarním údolí na jihu Jižního Tyrolska.

Oblast nacházející se v močálovité proláklině mezi velkým jezerem Montiggler See a menším Kalterer See je už od časného jara rozmazlována prouděním teplého vzduchu od jihu. Žádný div, že krokus a spol. nevydrží dlouho pod zemí. Již velmi brzy zjara vykouknou i bledule a jaterníky vstříc obloze a nastaví své květy prvním hřejivým paprskům.
Jaro Jih Jižního Tyrolska - Jarní údolí
I když může být Frühlingstal neboli Jarní údolí pro Vás a Vaše blízké zajímavým výletním cílem i v létě, nejkrásnější je poznávat tento kraj na jihu Jižního Tyrolska na jaře. A to pěšky. Nenáročný výlet, jehož trasa vede z Montigglu v katastru obce Eppan an der Weinstraße do Kalternu am See nebo opačně, zvládnete pěšky za 2,5 až 3 hodiny. Co byste v žádném případě neměli zapomenout? Fotoaparát!

Nabídky  

Ubytovací zařízení v Jižním Tyrolsku

Top podniky v Jižním Tyrolsku